Ķekavas veterinārajā klīnikā „Bufo” nonācis kāds suns, kas guvis smagus savainojumus no automašīnas trieciena. Cietušo dzīvnieku uz klīniku atvedis negadījumā iesaistītais autovadītājs, tā trešdien informēja LNT raidījums „Degpunktā”.

Sunītis bija izskrējis automašīnai priekšā tieši pirms Ķekavas ceļazīmes. Autovadītājs Ķekavas veterinārās klīnikas „Bufo” darbiniekiem satraukti stāstījis, ka viņš netīšām sunīti notriecis un neesot varējis izvairīties no sadursmes.

Sunim lauzta pakaļkāja

Klīnikā cietušajam sunim sniegta pirmā palīdzība. „Ar to pirmo trakumu esam tikuši galā, šoks ir novērsts. Suņuks lēnām sāk justies nedaudz labāk,” tā raidījumam pastāstīja „Bufo” pārstāve Zane.

Sunītim lauzta pakaļkāja, tādēļ nepieciešams veikt operāciju. Klīnikas pārstāvji filmēšanas brīdī „Degpunktam” nezināja teikt, vai sunītis noklīdis vai ticis pamests. Taču dzīvnieka izskats liecinot, ka tam ir saimnieks, jo suns esot kopts.

„Bufo” darbinieki izteica cerību, ka suņa saimnieks atradīsies. Par cietušo dzīvnieku pagaidām rūpes uzņēmusies Gundega. Viņa „Degpunktā” informēja, ka vienojusies par suņa pakaļkājas operēšanu šo ceturtdien, pulksten 8 no rīta.

Saimnieks atteicies no cietušā suņa

Jau trešdienas vakarā „Degpunktā” ziņoja, ka suņa saimnieks ir atradies. Taču viņš vairs nevēloties uzņemties atbildību par šo sunīti, tāpēc labprāt viņu atstājot dzīvnieku aizstāvju aprūpē vai kāda cita cilvēka gādībā.

Ja kāds vēlas palīdzēt cietušajam sunim atlabt vai kļūt par tā jauno saimnieku, tad jāzvana uz Ķekavas veterināro klīniku „Bufo” vai Gundegai pa tālruni 26774592, informēja raidījums.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO