Plaša ugunsgrēka dēļ šorīt Rīgā ir slēgta satiksme Maskavas ielā pie Rumbulas, aģentūru LETA informēja Valsts policijā un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Lai nodzēstu paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku kādā angārā netālu no Jāņogu ielas, ir nācies slēgt satiksmi Maskavas ielas posmā no nama Nr.440 līdz namam Nr.460. Tas nozīmē, ka ir slēgts viss Maskavas ielas posms, kas ved garām Rumbulas lietoto automašīnu tirgum. Līdz ar to pa Maskavas ielu šobrīd nav iespējams nokļūt arī līdz Krustpils ielai.

Kā aģentūru LETA informēja VUGD preses pārstāve Inta Palkavniece, plkst.3.48 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Maskavas ielu Rīgā, kur bija redzami dūmi. Ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka lielā platībā ar atklātu liesmu deg angāra tipa ēka.

Tikmēr satiksme Maskavas ielā pie Rumbulas ir daļēji atjaunota, proti, virzienā uz Rīgas centru tā notiek pa visām trim joslām, bet virzienā no Rīgas centra uz Salaspili - pa vienu no trim joslām, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Satiksmes ierobežojumu dēļ var kavēties 15., 18. un 31.maršruta autobusi.

Kā ziņots, plkst.3.48 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Maskavas ielu Rīgā, kur bija redzami dūmi. Ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka lielā platībā ar atklātu liesmu deg angāra tipa ēka.

Lai šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku likvidētu, notikuma vietā strādāja 45 ugunsdzēsēji-glābēji, kā arī bija slēgta satiksme būtiskā Maskavas ielas posmā.

Lasīt un pievienot komentāru
VISI VIDEO
Saturs drīz būs pieejams