FOTO: Ekrānuzņēmums

Līdzīgi kā cilvēkiem, arī suņiem ziemā ir auksti - īpaši kucēniem un veciem suņiem. Ja pastaigas ir ilgākas par pusstundu, nepieciešams nopietni apsvērt apģērba iegādi savam mīlulim. Kā to izvēlēties un kas jāņem vērā - skaidro PetCity speciāliste.

PetCity speciāliste Anžela Fomičeva norāda - pirmais, kas jāzina, iegādājoties apģērbu savam mīlulim, ir tā izmērs. Gluži tāpat, kā pērkot apģērbu sev, arī sunim nepieciešams drēbītes piemērīt. Tāpēc, dodoties uz veikalu, droši drīkst (un arī vajag) ņemt līdzi savu četrkājaino draugu.

» Arī suņiem ziemā salst - kā pieradināt mīluli pie ģērbšanās?

Otra lieta, kam jāpievērš uzmanību, ir attiecīgais gadalaiks, kam suņa apģērbs tiek iegādāts. Tāpat kā cilvēku apģērbam, arī suņiem rudens un ziemas mēteļa funkcijas un audums būs atšķirīgs.

"Viens no mītiem ir, ka drēbes ir vajadzīgas tikai maziem sunīšiem," atklāj speciāliste. 

Drēbes nepieciešamas arī lielākiem suņiem, it īpaši, ja tiem ir gara spava. Slapjā laikā, kad visapkārt ir dubļi, mājdzīvnieka apģērbšana padarīs pastaigas patīkamākas ne tikai dzīvniekam, bet arī saimniekam - suni būs vieglāk sakopt, atgriežoties mājas. To ne tikai nevajadzēs tik bieži mazgāt, bet no netīrumiem tiks pasargātas dzīvokļa sienas un mēbeles.

"Drēbes paredzētas komfortam - gan saimnieka, gan suņa," norāda Anžela Fomičeva.

Video: Mājdzīvnieka sagatavošana ziemai - kādu apģērbu izvēlēties?

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO