Tirdzniecības centrs "Akropole".

FOTO: Mārtiņš Otto/TVNET

Nupat ekspluatācijā nodotajā tirdzniecības centrā "Akropole" naktī uz trešdienu, 13. martu plīsusi caurule, kas appludinājusi viena tās nomnieka telpas, apstiprināja "Akropoles" pārstāve Līga Andžāne.

Viņa teica, ka naktī uz trešdienu, 13. martu bojātas ūdens caurules dēļ ūdens appludināja viena nomnieka telpas.

2

"Šobrīd aktīvi tiek apzināts, kādi varētu būt nodarītie bojājumi un norit darbs pie tā, lai tos iespējami drīz novērstu," sacīja Andžāne, norādot, šobrīd cietušajam "Akropole" nomniekam - Baltijā pirmajam multizīmolu veikalam "Van Graaf" - nodarīto zaudējumu apmērs vēl nav zināms.

Video: "Akropole" pēc nodošanas ekspluatācijā applūdusi

» Zināms "Akropoles" atklāšanas datums

LETA jau ziņoja, ka jauno iepirkšanās un izklaides centru "Akropole" Rīgā plānots atklāt šā gada 4. aprīlī.

Tāpat ziņots, ka 6. martā Rīgas pilsētas būvvalde ekspluatācijā pieņēma tirdzniecības centra "Akropole" ēku, kas atrodas Rīgā, Maskavas ielā 257.

Vēstīts arī, ka kopējās investīcijas "Akropoles" būvniecībā bija gandrīz 180 miljonus eiro apmērā, tostarp "SEB bankas" aizdevums ir 106,5 miljonu eiro apmērā.

2

Tirdzniecības un izklaides centra "Akropole" būvniecības ģenerāluzņēmējs ir SIA "Merks". Tirdzniecības centra ēkas tehnisko projektu izstrādājis arhitektu birojs "Sarma & Norde arhitekti", bet projekta tehnisko uzraudzību nodrošina uzņēmums SIA "Būvuzraugi LV".

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO