Kristaps Porziņģis

FOTO: Twitter: @noah_bullard

Latvijas basketbola superzvaigzne Kristaps Porziņģis atzinis, ka mērķis ar savu jauno Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandu Dalasas "Mavericks" ir izcīnīt čempiontitulu, vēsta ESPN. 

"Es vispirms vēlos izjust izslēgšanas turnīra gaisotni. Saprotu, ka uzreiz neiegūsim titulu, tomēr tāds ir galvenais mērķis. Vispirms gan jātiek izslēgšanas turnīrā un jāpaskatās, cik tālu tajā varam aizkļūt. Pēc tam jau būs pienācis laiks nākamajam solim," sacīja Porziņģis.

1

Porziņģis, kuram ir 23 gadi, pašlaik ir pilnībā atlabis no smagās ceļgala traumas, ko viņš guva pagājušā gada februārī. Latvietis ir atsācis pilnvērtīgus treniņus, taču spēlēs vēl nepiedalās, turklāt prognozējams, ka tas šajā sezonā tā arī nenotiks, jo tā viņš esot vienojies ar savu vecāko brāli un aģentu Jāni, kā arī privāto fizioterapeitu Manolo Valdivjeso.

Galerija: Kristaps Porziņģis - jaunais Dalasas "Mavericks" basketbolists

Latvietis arī neslēpa, ka viņš plāno šovasar parunāt ar vairākiem brīvajiem aģentiem, lai viņi apsvērtu pievienošanos tieši "Mavericks" klubam.

"Vienkārši vēlos būt vietā, kur tiek darīts viss iespējamais, lai cīnītos par čempiontitulu. Man pašam vēl vajag laiku, bet ticu, ka šī var būt tā vieta," norādīja Porziņģis.

1

"Knicks" klubs Porziņģi izvēlējās 2015.gada draftā ar kopējo ceturto numuru. Līdz šim viņš savas NBA karjeras laikā 186 spēlēs vidēji iemetis 17,8 punktus un izcīnījis 7,1 atlēkušo bumbu. Savukārt iepriekšējā sezonā viņš 48 spēlēs caurmērā guva 22,7 punktus, izcīnīja 6,6 atlēkušās bumbas un bloķēja 2,4 metienus.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO