Ilustratīvs attēls

FOTO: www.pexels.com

Otrdien, 4. maijā, plkst. 12.36 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš uz Vecāķu pludmali atnācis pilnīgi kails. Drīz pēc tam viņš sācis vairākām sievietēm sekot un pašapmierināties, vēsta Rīgas pašvaldības policijas oficiālā "Facebook" lapa.

Portāls "Apollo" jau vēstīja par šo atgadījumu, ka izsaucēja, izvairoties no neadekvātā vīrieša, aizgājusi uz jūras pusi, atstājot virsdrēbes un velosipēdu krastā.

Tikmēr izvirtušais kungs apsēdies pie sievietes atstātajām mantām un gaidījis viņu atgriežamies.

2

Arī likumsargu ierašanās brīdī vīrietis sastapts sēžam blakus sievietes mantām. Sarunas laikā viņš mēģināja paņemt izsaucējas šortus, bet pēc kārtības sargu aizrādījuma tos uzreiz nolika atpakaļ. Policistu klātbūtnē izsaucēja savas mantas paņēma un parādīja vairākus attēlus. Tie uzreiz nosūtīti policijai. 

Pārrunu laikā vīrietis noliedza, ka uzmācies atpūtniecēm. Savukārt, izvaicājot, kur ir viņa apģērbs, vīrietis vien noplātīja rokas.

2

Aizturētais aizvests uz operatīvā transportlīdzekļa pagaidu aizturēšanas nodalījumu, kur viņš sagaidīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus.

Ārsti, apskatot vīrieti, nolēma viņu nogādāt Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā. Pēc mediķu lūguma viņi pavadīti līdz ārstniecības iestādei. 

Video: Netiklis Vecāķu pludmalē uzglūn atpūtniecēm

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO