Ceturtdien, 13. jūnijā, noslēdzās plaši apspriestais STV Pirmā! šovs “Pati pilnība”, kas drosmīgi runā par sabiedrībā valdošajiem ar izskatu saistītajiem stereotipiem, pierādot, ka ikviena sieviete, neatkarīgi no vecuma, matu krāsas, figūras vai apģērba izmēra, ir skaista. Par šova uzvarētāju kļuva Ieva Kreišmane no Alojas, kura projektā ieradās, lai pieņemtu sevi un īstenotu sapni kļūt par kāda žurnāla vāka modeli.

Skatītāju un šova ekspertu acu priekšā Ieva ir burtiski uzplaukusi un ir īsts pierādījums tam, ka, pieņemot sevi, savu ķermeni, pārstājot dzīties pēc iedomātiem standartiem, sieviete var kļūt vēl pievilcīgāka. Turklāt uzvara šajā projektā Ievai ļāvusi piepildīt vēl kādu ilgi lolotu ieceri - viņa kļūs par modes un dzīves stila žurnāla “Pastaiga” vāka modeli, lai īpašā fotosesijā stilistes Olgas Kolotovas un profesionālā modes fotogrāfa Oļega Zernova vadībā visai Latvijai pierādītu, ka ikviena sieviete, arī apaļīga, ir tā vērta, lai būtu uz žurnāla vāka! Žurnāls preses pārdošanas vietās nonāks jau nākamajā nedēļā, skaļi uzrunājot lasītājus visā Latvijā un atgādinot, ka skaistumam nav standartu - katram no mums ir sava unikalitāte un tai nav sakara ar konkrētiem parametriem.

“Pati pilnība” eksperti visi kā viens akcentēja Ievas izaugsmi projekta laikā, sakot, ka viņa spērusi milzīgu soli ceļā uz sevis pieņemšanu.

“Šova sākumā tu biji tāda, kas visiem izdabāji un savu "es" nemaz nerādīji. Taču tagad es redzu ļoti pašpārliecinātu un stingras stājas sievieti. Un es ticu tam, ka tu vairs neļausi nevienam sev kāpt uz galvas,” Ievai sacīja "body positive" kustības vēstnese un šova vadītāja Indra Salceviča.

3

Viņai pievienojās arī modes eksperts Deniss Ševeļovs: “Jums zemapziņā bija misija pārvarēt šķēršļus un dibināt sevi kā personību, ar kuru vajadzētu rēķināties. Jūsu gaita, jūsu defilē un pašpozicionējums tam ir īsts pierādījums. Jūs esat sasniegusi savu mērķi un savu nākotnes tēlu. Novēlu jums attīstīties arī turpmāk un kas zina – varbūt dzirdēsim par jums vēl vairāk.”

Uzvara projektā pašai Ievai bija liels pārsteigums un sieviete neslēpj - ir grūti noticēt, ka viens no viņas sapņiem par fotosesiju kādam no modes žurnāliem pavisam drīz piepildīsies: ”Man tā notrīcēja ceļi! Šķita, ka tūliņ nokritīšu, bet tā sajūta ir vienkārši fantastiska! Un es vēl joprojām neticu, ka tā esmu es!” - asarām acīs pēc uzvarētāju paziņošanas sacīja Ieva.

Atgādinām, ka dalību projektā “Pati pilnība” uzsāka 10 apaļīgas sievietes, ar kurām divu mēnešu garumā strādāja labākie pašmāju stilisti, psihologi un dzīves skolotāji, sporta treneri un fotogrāfi, palīdzot dāmām atgūt pārliecību par saviem spēkiem. Sievietēm bija jāizcīna svarīgākā no cīņām - pašām ar sevi un jānotic, cik nozīmīgi ir ne tikai sadzīvot ar dabas doto ķermeni, bet iemācīties to iznest, ietērpt formām atbilstošā apģērbā un iemīlēt.

Fotogalerija: šova "Pati pilnība" fināls

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO