Foto: Ekrānšāviņš

Trešdien, 26. jūnijā, Rīgas pašvaldības policijas darbinieki no kāda dzīvokļa Pārdaugavā izņēma 58 suņus, kas tika turēti antisanitāros apstākļos. Šobrīd izglābtie dzīvniki atrodas patversmē "Ulubele", kas lūdz sabiedrībai palīdzēt jaunajiem iemītniekiem. 

"Visi 58 mazsunīši iekārtojušies uz aprūpi, ārstēšanu un rehabilitāciju Ulubelē. Gaidam atbildīgo dienestu rīcību un lēmumu par viņu tālāko likteni. 

Ceram, ka ar laiku viņi būs pieejami adopcijai un varēs sev iegūt jaukas mājas! Pašlaik tas nav iespējams. Noteikti informēsim mūsu soc. tīklos, tiklīdz būs zināms, kad tas varētu notikt. Sekojiet!," tā sociālajā vietnē Facebook raksta patversme. 

Ļoti nepieciešamas segas, palagi, dvieļi, pamperpaladziņi, jo mazie suņi līdz šim dzīvoja būros un pagaidām nav iemācījušies nokārtoties ārpus guļvietiņām. Tāpat patversme priecāsies par dzīvnieku rotaļlietām.

"Vienmēr esam pateicīgi par finansiālu atbalstu, it īpaši senioru aprūpei. Ulubele no kill principu visiem patversmes iemītniekiem var nodrošināt tikai pateicoties līdzcilvēku atbalstam," uzsver patversme. 

Lasīt un pievienot komentāru
VISI VIDEO
Saturs drīz būs pieejams