Mairis Briedis

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis ceturtdien beidzot saņēmis savu Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostu pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem), apstiprināja sportista pārstāvis Raimonds Zeps.

Briedis jūnijā "Arēnā Rīga" trešajā raundā skandalozā Pasaules boksa supersērijas pusfināla cīņā nokautēja poli Kšištofu Glovacki. Lai arī tā bija cīņa par WBO jostu, pēc uzvaras latvietim tā netika pasniegta, turklāt pēc tam bija neskaidrība, vai viņš maz kļuvis par tās īpašnieku.

Jūnija izskaņā WBO oficiāli apstiprināja Briedi par šīs organizācijas čempionu, bet pie pašas jostas viņš beidzot tika ceturtdien, turklāt tās izpakošanas brīdi nodemonstrēja arī savos sociālajos tīklos.

Kā aģentūrai LETA teica Zeps, josta uz Rīgu atceļojusi jau trešdien, tomēr Briedis to saņēmis nākamajā dienā, jo pats tikai nupat atgriezies no atpūtas ar ģimeni.

Supersērijas finālā Briedis spēkosies ar kubieti Junieru Dortikosu, kurš tajā pašā 15.jūnija vakarā Rīgā desmitajā raundā nokautēja amerikāni Endrū Tabiti, iegūstot Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu.

Abi bokseri finālā sadalīs arī prestižo Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu. Par to bija paredzēts cīnīties jau Brieža un Glovacka cīņā, tomēr WBC neilgi pirms dueļa to atsauca.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO