ASV dzīvojošais latviešu režisors Miks Ozoliņš pašmāju skatītāju vērtējumam nodevis savu jaunāko veikumu - izklaidējošu šovu “Grēcīgā Amerika ar Miku Ozoliņu”, kas no 7. septembra būs skatāms kanālā 360TV. Pirmajā epizodē Ozoliņš sēdās lēkājošā automašīnā, kurai pie stūres bija 11 gadus vecs puika. 

Savā jaunajā projektā Miks sola skatītājiem parādīt īsto Ameriku jeb konkrētāk tās karstāko un grēcīgāko štatu Kaliforniju – to, kuru nesastapt tūrisma ceļvežos un neatrast pašiem bez vietējo palīdzības.

Par to, kā nonācis līdz šova veidošanai, Miks stāsta: “Ar moci braukāju katru dienu, un man patīk spontāni izbraucieni – kaut ko nezināmu izpētīt dziļāk, iekulties dēkās... un kādēļ gan tā inčīgi nedokumentēt savas piedzīvojumu un ceļojumu hronikas! Vēlējos izveidot tādu kā subjektīvās žurnālistikas stila - šova "VICE" un seriāla "Californication" (Latvijā sauktu par "Grēcīgā Kalifornija") apvienojumu, kas ļautu cilvēkiem kā mušai, kas nosēdusies uz sienas, nepamanītai novērot īsto ASV dzīvi.”

Ļaujies pavisam provokatīvam piedzīvojumam un “iebrauc dziļāk” amerikāņu dzīvesveidā -  ar Miku Ozoliņu pie moča stūres un piedzīvojumiem, kas gaida ik uz stūra. “Grēcīgā Amerika ar Miku Ozoliņu” – no 7. septembra “Piedzīvojumu sestdienās”, plkst. 21:00, 360TV, bet jau šobrīd – lietotnē "Shorctut".

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO