Aug 16, 2015; Montreal, Quebec, Canada; Novak Djokovic of Serbia reacts during his match against Andy Murray of Great Britain (not pictured) during the Rogers Cup tennis tournament final at Uniprix Stadium. Mandatory Credit: Eric Bolte-USA TODAY Sports

FOTO: Eric Bolte/USA Today Sports

Novāks Džokovičs jau daudzus gadus ir starp Pasaules labākajiem tenisistiem. Serbu sportists ir ne tikai lielisks profesionālis, bet arī spilgta personība, regulāri izceļoties ar ekstravagantām darbībām gan laukumā, gan ārpus tā. Šoreiz tenisists izmēģināja spēkus sev pavisam svešā sporta veidā.

Džokovičs Tokijā piedalās Japānas "Open" tenisa turnīrā. Tenisists starp spēlēm atrada laiku, lai izmēģinātu ko jaunu un devās uz vietējo dodžo, kur sumo cīkstoņi aizvadīja savu kārtējo treniņu.

Pats Džokovičs, jokojot, uzskata, ka viņam šajā sportā varētu būt nākotne, ja vien izdotos pārveidot savu ķermeni: "Es sapratu, ka mazliet neesmu formā (priekš sumo). Uzaudzējot vēl dažus kilogramus, es domāju, ka varētu sacensties šajā sportā."

"Apmēram mans svars pareizināts ar trīs," par nepieciešamajām ķermeņa izmaiņām joko Džokovičs.

Tenisists neslēpa arī savu apbrīnu par sumo cīkstoņu ātrumu: "Ir iespaidīgi vērot, cik, patiesībā, kustīgi ir šie lielie vīri. Nebiju iedomājies, ka viņi varētu vūt tik ātri, ņemot vērā, ka tas, tomēr, ir smagsvaru sports."

Video: Džokovičs izmēģina spēkus sumo

Džokovičs  šobrīd ATP rangā ieņem pirmo vietu, apsteidzot spāni Rafaelu Nadālu un šveicieti Rodžeru Federeru. 

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO