Jau šovakar kanālā 360TV mistikas cienītājus priecēs populārā šova “Ekstrasensu cīņas. Ukraina” 19. sezonas pirmizrāde, kur sevi spilgti pieteiks spēcīgais latviešu dziednieks un gaišreģis Mairis Brīnums (iepriekš pazīstams arī kā Mairis Virsis). Ar pārsteidzošām spējām apveltītais gaišreģis atzīst, ka savā darbā izmantojot tikai un vienīgi savu personīgo enerģiju un spēj visu informāciju nolasīt ar plaukstu palīdzību, bet maģijas rituālos mēdz izmantot visas četras dabas stihijas - uguni, ūdeni, zemi un gaisu.

“Šovam pats nepieteicos, mani pieteica cilvēki, kam esmu palīdzējis,” par ceļu līdz “Ekstrasensu cīņām” stāsta Mairis. “3 minūšu laikā palīdzēju kādai sievietei atrisināt 10 gadu garumā ilgušu problēmu,” atklāj dziednieks un neslēpj gandarījumu, ka ziņas par viņa spējām izplatījušās pa visu pasauli. Un kā nu ne – šobrīd talantīgais gaišreģis konsultācijas un atbalstu sniedz ļaudīm kā Latvija tā ārpus mūsu valsts robežām – Ukrainā, Spānijā, Vācijā, Izraēlā un Ēģiptē. Mairis nemitīgi ir ceļā pie saviem klientiem. “Man patīk cilvēkiem palīdzēt smagās, grūtās un sarežģītās situācijās. Ar kurām neviens cits nespēj tikt galā,” saka dziednieks.

Kad saņēmis zvanu no šova “Ekstrasensu Cīņas. Ukraina” veidotājiem ar aicinājumu piedalīties atlasē, kas plānota jau pēc pāris dienām, Mairis uz to raudzījies ar azartu un uztvēris kā pieredzes bagātu piedzīvojumu un iespēju pašam izaicināt savas spējas. “Atlases posmā piedalījās pāri pa 300 cilvēkiem, no kuriem tika izvēlēti 12. Īstu konkurenci atlasē un arī šova laikā gan nejutu, bija sajūta, ka spējīgākie šovā nemaz nav paņemti,” zina stāstīt gaišreģis, piebilstot – ja būtu vēlējies, viņš šovā noteikti būtu uzvarējis. Tomēr dalību projektā sarežģījis Maira saspringtais darba grafiks un neskaitāmie klienti visā pasaulē, kuri gaidījuši uz ekstrasensa palīdzību.

Pirmā “Ekstrasensu cīņas. Ukraina” sērijā Maira spējas tiks pārbaudītas īpašā izaicinājumā ar vairākām melnām kastēm un ekstrasensam būs jānosaka – kurā no kastēm paslēpies cilvēks. Lai arī Mairis nekad iepriekš nebija strādājis TV kameru priekšā, viņš informāciju spējis nolasīt nekļūdīgi un pat noteikt, ar ko nodarbojas un kādas profesijas pārstāvis ir šis konkrētais cilvēks. Tāpat viņš tiks izaicināts nolasīt informāciju un enerģiju neskaitāmu cilvēku pūlī, kā arī mudināts ļauties citiem pārbaudījumiem.

Vaicāts par šova aizkulisēm un baumām, ka liela daļa no TV ekrānos redzētā esot iestudējums, Mairis atzīst, ka dalībnieku spējas esot patiesas un neapšaubāmas. Taču šovam asumu piešķīrušas intrigas, kas bijušas ik uz soļa – gan no dalībnieku, gan arī projekta veidotāju puses. Jo īpaši brīdī, kad visi ekstrasensi dzīvojuši vienā mājoklī un atradušies plecu pie pleca ne tikai šova filmēšanas laikā, bet arī ikdienā.

Tomēr, kā apgalvo Mairis, šovs “Ekstrasensu Cīņas. Ukraina” visticamāk nebūs pēdējais TV projekts, kurā viņš piedalījies – “Mani aicina arī uz šovu “Ekstrasensi kā detektīvi”. Esmu pārliecināts, ka tajā noteikti piedalīšos, tik vēl nav zināms – kad tas notiks,” tā Mairis Brīnums.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO