Svētdien, 17. novembrī, kāds vīrietis ap plkst. 18 lielā ātrumā traucies ar elektrodēli pa Barona ielas braucamo daļu, apdraudot divus mazus bērnus. Rīgas pašvaldības policija (RPP) lūdz atpazīt video redzamo vīrieti.

RPP lūdz atpazīt video redzamo vīrieti, kurš 17.novembrī ap plkst. 18 lielā ātrumā traucās ar elektrodēli pa Barona ielas braucamo daļu, apdraudot divus mazus bērnus.

Policija lūdz personas atpazinējus atsaukties, zvanot Rīgas pašvaldības policijai pa tālruni – 67037811 vai 110.

7

Portāls "Apollo" jau ziņoja, ka kāds aculiecinieks sociālajā tīklā "Facebook" ir dalījies ar video, kurā redzams kā vīrietis Rīgā, Kr. Barona ielā, pārvietojoties ar elektrisko balansēšanas dēli, stumj bērnu ratiņus.

Kādam autovadītājam Rīgā izdevies iemūžināt īpatnēju skatu - kāds vīrietis Rīgā, traucoties pa Krišjāņa Barona ielu ar elektrisko balansēšanas dēli, stumj bērnu ratiņus. 

Sociālajā tīklā "Facebook" izvietotā video redzams, ka vīrietis pārvietojas pa velosipēdiem paredzēto brauktuves daļu, bet ratiņos, ko viņš stumj, atrodas divi bērni

Komentētāji sociālajā tīklā metušies apspriest to, vai vīrieša rīcība ir pieņemama - kamēr daži ir sašutuši par vīrieša rīcību, citiem redzētais šķitis uzjautrinošs. 

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO