Centrāltirgus.

FOTO: Gints Bāliņš/TVNET

Šodien, 14. janvārī, Rīgas Centrāltirgus (RCT) teritorijā, Gogoļa laukumā pie ielas gājēju tuneļa, pašvaldības un Valsts policijas pārstāvji iepazīsies ar tirdzniecības būvju demontāžas gaitu un informēs par teritorijas turpmāko apsaimniekošanu, policijas darbību un citiem aktuāliem jautājumiem. Portāls TVNET piedāvā tiešraidi no šī notikuma.

Pasākumā piedalās Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR), iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV), Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Juris Šulte, Rīgas domes izpilddirektors un RCT kapitāldaļu turētājs Juris Radzevičs, Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktora vietnieks Rihards Rusins, RCT valde un atbildīgie uzņēmuma pārstāvji.

Šorīt Rīgas Centrāltirgū, Gogoļa ielas laukumā sākti tirdzniecības kiosku demontāžas darbi, novēroja aģentūra LETA.

Demontāžas darbus sāka veikt pēc plkst. 9, lai gan līdz plkst. 7 tas netika darīts, bet minētais laukums bija norobežots ar metāla žogu.

Plkst. 7 teritorijā bija redzams viens demontāžas ekskavators. Spriežot pēc informācijas uz norobežojošā žoga, demontāžas darbus veiks SIA "Baltic Demolition Group".

Iekšpus žogam esošie kioski un tirdzniecības vietas ir tukšas, tomēr apkārt valda nekārtība - teritorijā mētājas kastes, kartoni, tukši plastmasas maisi un citas lietas.

Kā vēstīts, 28. novembrī Rīgas Centrāltirgus vadība uzteica līgumu SIA "Tirdzniecības namam Latgales priekšpilsētā", kura pārvaldītajā teritorijā dažas nedēļas iepriekš notika vērienīga, Valsts policijas organizēta kontrabandas apkarošanas operācija.

Vienlaikus Rīgas mērs Oļegs Burovs (GKR) norādīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas, šajā teritorijā esošie kioski jau vairāk nekā 12 gadus tur atrodas nelikumīgi.

Rīgas domes Īpašuma departamenta pārstāvji solījuši sākt tirdzniecības kiosku demontāžu, ja līdz pirmdienas pusnaktij teritorijas nomnieks "Tirdzniecības nams Latgales priekšpilsētā" nebūs veicis demontāžu pats.

Saskaņā ar līguma uzteikumu uzņēmumam Gogoļa ielas pusē esošā teritorija bija jāatbrīvo līdz 14. janvārim. Vēl pirmdien nomniekam bija likumīgas tiesības tur atrasties un nodarboties ar tirdzniecību.

"Tirdzniecības nams Latgales priekšpilsētā" valdes loceklis Armands Veinbergs aģentūrai LETA atzina, ka uzņēmums neplāno demontēt tirdzniecības kioskus un apsver iespēju vērsties tiesā, ja Rīgas domes Īpašuma departamenta pārstāvji demontāžu sāks paši, jo nomnieks savas līguma saistības esot pildījis.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO