“STV Pirmā!” realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” jaunākajā sērija Magone Šutoviene satikās ar savu draudzeni, neformālā sarunā atklājot, ka ir nonākusi pārdomās par savu identitāti. Izrādās, oficiālos dokumentos viņai joprojām ir uzvārds Burka, jo Žanis izteicis vēlmi savai dzimtai nomainīt uzvārdu un esošo saīsināt uz Šu, kas, cik Magonei zināms, esot vēja dievs Austrumu kultūrā.

“Esmu nonākusi juridiskā strupceļā. Nevaru savus dokumentus izmainīt, kamēr man nav skaidrs uz ko mainīt,” spriež Magone. Tiesa, viņa visai ironiski attiecas pret vīra noskatītā uzvārda Šu labskanību: “Nu labi – Raimonds Saulgaitis Šu, Magone Šu? Žanis Šu ir OK, bet Latvija Šu? Tas jau tā kā kurpju “brands” izklausās,” jokoja Magone.

Savukārt draudzenei Ilonai bija visai skarbs viedoklis šajā jautājumā: “Lai tik viņš domā, kā nopelnīt naudu, nevis sapņo, kā nomainīt uzvārdu, sākt jaunu dzīvi! Cilvēks jau katrs nāk ar savām saknēm, savu dzimtu. Tu nevari vienkārši no pirksta izzīst – es tagad būšu Šu!” Vai tiešām Magones Šutovienes vietā nāks Magone Šu? Un kāpēc Magone dosies uz tikšanos ar ekstrasensu? Uzzināsiet jau šīs nedēļas realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” sērijās.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO