Jau pavisam drīz populārā dzejniece un šovu zvaigzne Magone Šutoviene kļūs par māmiņu ceturtajam bērniņam. Kanāla “STV Pirmā!” realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem nav noslēpums, ka Magone un viņas vīrs Žanis cer uz meitiņu un tai iecerēts visai neparasts vārds – Latvija.

Jaunākajā sērijā Magone ķērās pie dzemdību somas sarūpēšanas un atminējās piedzīvojumiem pilno notikumu Anglijā, kad laidusi pasaulē jaunāko atvasi – Fēniksu.

Emocijām bagātais notikums aizsācies jau mājās, kad pēc dzemdību pirmajiem signāliem, abi ar Žani saukuši ātro palīdzību, taču tā ar ierašanos nemaz nav steigusies. Tālāk pāri jau slimnīcā gaidījis vēl amizantāks notikums - Magonei savajadzējies uz labierīcībām, taču pēcāk sāpju dēļ nav varējusi vairs atslēgt durvis un no telpas tikt ārā. “Jūs saprotiet, man iestājās panika. Man dēls tūlīt dzims tualetē, bet durvis ir ciet. Ja viņas neatvērsies, nāksies sist, lauzt un būs daudz darba!” spraigos notikumus Anglijas slimnīcā atminas Žanis. Tāpat viņš ne bez lepnuma atklāj, ka pēc tam, kad Magone tomēr durvis atvērusi, mazulis piedzimis ļoti ātri, teju “minūtes laikā.”

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO