Vien neilgi pēc bruģa iegruvuma Ģertrūdes ielā, Rīgā noticis vēl viens, šķietami, ar hidrauliskajām pārbaudēm saistīts incidents, redzams sociālajos tīklos ievietotā video.

Kā redzams video, asfaltā izveidojusies "strūklaka".

"Pazemē turpinās dzīvība Pildas un Dārzciema rajonā," vēstīts video aprakstā.

Portāls "Apollo" noskaidroja, ka Dārzciemā noticis siltumtīkla bojājums. Hidrauliskās pārbaudes laikā atklājies, ka ir defekts un tas bijis redzams arī no ārpuses.

"Rīgas siltums" defektu ir konstatējuši un uzsākuši attiecīgos avārijas darbus. Notikusī avārija tikšot arī atbilstoši novērsta.

Portāls "Apollo" jau vēstīja, ka izveidojoties ielas seguma iegruvumam, Ģertrūdes ielā bedrē iebraukušas divas automašīnas.

Ap plkst.10.32 saņemts izsaukums uz Ģertūdes ielu 14, kur iebrukušā bruģī iebraukušas divas automašīnas - BMW un "Mercedes Benz".

"Mercedes Benz" no bedres izkļuvis saviem spēkiem, bet otrs spēkrats gaida speciālās tehnikas palīdzību. Negadījumā cietušo nav.

Kā noskaidroja aģentūra LETA, iegruvums izveidojies hidraulisko pārbaužu laikā, kuras šodien notiek visā Daugavas labajā krastā.

"Pārbaužu laikā siltumtīkli tiek testēti ar paaugstinātu spiedienu un šoreiz siltumtīkls ir plīsis, kā rezultātā izveidojies izskalojums. Konkrētie tīkli gan ir izbūvēti 1963.gadā un savu laiku nokalpojuši," pastāstīja AS "Rīgas siltums" pārstāve Linda Rence.

Viņa arī uzsvēra, ka ir labi, ka avārija notikusi tieši vasarā un pārbaužu laikā, jo ziemas sezonā tas varētu būt arī potenciāli bīstami un bez karstā ūdens varētu palikt viss kvartāls.

Pēc uzņēmuma rīcībā esošās informācijas, automašīnas vadītājs negadījumā cietis nav. Negadījuma sekas kompensēs "Rīgas siltums".

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO