Purvciems.

FOTO: Sintija Zandersone/LETA

Lai pēc iespējas ātrāk ievadītu nākamo narkotiku devu, kāds jauns vīrietis Purvciemā pagājušās nedēļas nogalē bija gatavs uz visu. Kādā dzīvoklī paveicis šausminošu noziegumu, viņš riskēja ar savu dzīvību un izlēca no piektā stāva balkona. Policija vīrieti pēc pāris dienām atrada un izolēja no sabiedrības, vēsta raidījums "Degpunktā".

Nedēļas nogalē kāds 31 gadu vecs vīrietis devās ciemos pie savas paziņas vecmāmiņas, kas dzīvo Deglava ielā, Rīgā. 80 gadus vecā kundze viņam atvēra durvis un ieaicināja dzīvoklī. Viņa, diemžēl, vēl nezināja, cik briesmīgs bija jaunā vīrieša vizītes nolūks. Miteklī tālāk notiekošo pa ausu galam dzirdēja arī kaimiņš Sergejs.

"Saimniece atvēra durvis, cilvēks ielauzās un viņai ļoti spēcīgi iesita. Var teikt, ka iesita nāvējoši. Paņēma 20 eiro un podziņu telefonu par 80 eiro. Pats neticamākais, ka izlēca no piektā stāva un nenositās, bet vēl aizkliboja," stāsta kaimiņš.

Cilvēki redzēja, ka viņš piezemējas tieši uz muguras. Trieciena rezultātā laupītājam pa gaisu aizlidoja apavi. Neesot izskatījies, ka vīrietim pat kaut kas sāpētu. Pagulējis zālājā pāris minūtes viņš piecēlās, savāca izmētātās kurpes un devās pie sev zināma narkotiku dīlera, lai par iegūto naudu nopirktu kārtējo devu.

Tikmēr, lai nokļūtu pie cietušās pensionāres, ugunsdzēsējiem nācās izmantot pacēlāju un uzlauzt balkona logus. Mediķi cietušo aizveda uz slimnīcu, kur viņa no gūtās galvas traumas gāja bojā. Ņemot vērā, ka varmāka jau iepriekš bija policistiem zināms, viņu atrast izdevās.

Par nodarījumu aizturētajam likumdošanā paredzēts cietumsods no pieciem līdz 15 gadiem.

Video: "Degpunktā" sižets

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO