Lai arī viesojoties televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas”, dziedātājs Andris Ērglis atklāti sacīja, ka viņš nelabprāt publiski runā par savu privāto dzīvi, tomēr raidījuma vadītājām – Sandai Dejus, Kristīnei Virsnītei un Dagmārai Legantei-Celmiņai viņš uzticēja savas sajūtas un to, kā šobrīd norit viņa dzīve starp divām pilsētām – Liepāju un Rīgu, kur aug viņa dzīves lielākā prioritāte - četri bērni.

“Man trīs bērni dzīvo Liepājā. Viens ir Rīgā. Protams, tas nav vienkārši. Tas ir diezgan grūti, jo, kā zināms, diviem mazajiem bērniņiem ir knapi gada starpība,” par savu dzīvi starp Liepāju un Rīgu saka Andris Ērglis, piebilstot, ka dara visu, lai bērniem veltītu kvalitatīvu un nedalītu uzmanību. “Es tiešām ar visiem bērniem tiekos, cik vien bieži tas ir iespējams. Nav tā, ka es aizbraucu kā ekskursants uz Liepāju, iedodu dāvanas un čau.” 

Nav noslēpums, ka dzīvē gadās visādi un nereti ir sastopamas situācijas, kad vīrietis, šķiroties no sievietes, šķiras arī no bērniem. Taču tas noteikti nav Andra gadījums. “Kad viņas satiekas” studijā mūziķis sirsnīgi sacīja, ka atvases viņam ir ļoti svarīgas un no bērniem viņš negrasās šķirties.

“Katrs no bērniem man ir vienlīdz mīļš. Tā ir mana miesa un asinis,” saka Andris Ērglis, piebilstot, ka cenšas mudināt, lai arī bērni uzturētu attiecības savā starpā. “Mani divi Liepājas bērni ir tikušies ar Rīgas bērnu. Taču es nekad nevienā brīdī bērniem neesmu uzspiedis šo tikšanos.”

Savukārt uz Sandas Dejus komentāru, ka noteikti ir jābūt labām attiecībām arī vecāku starpā, lai bērniem nerastos aplams priekšstats par šo ģimenes modeli, Andris sacīja: “Es vienmēr esmu teicis, ka maniem bērniem mammas ir tās labākās.”

Atgādinām, ka 2017. gadā Andrim un viņa sievai Kristīnei piedzima trešā atvase - dēls Mārtiņš. Drīz vien izskanēja ziņa, ka Ērglim izveidojušās attiecības ar smiltenieti Zani Megni un arī viņa laidusi pasaulē mazuli - dēlu Teodoru.

Izdevumam "Privātā Dzīve" Ērglis 2019. gada aprīlī par šo situāciju izteicās lakoniski:

"Tā nu manā dzīvē interesanti sanācis, ka manam jaunākajam dēlam Teodoram ir gads un divi mēneši, bet Mārtiņam - gads un astoņi mēneši. Sīkāk gan par savu privāto dzīvi nevēlos stāstīt."

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO