Svētdienas vakarā telekanāla “STV Pirmā!” šovā “Sapņu ķērājas” Una Ulme, Liene Stepena, Grēta Peide un Ieva Adamss runās par sievišķīgām atkarībām un to, kur tad īsti sievietei meklēt dzīves piepildījumu? 

Viesos dāmas būs aicinājušas sabiedrībā zināmas personības ar skaļu viedokli. Seksapīlais brazīliešu futbolists, influenceris un reperis Felipe Gabriels neslēps savu viedokli par mīlestību, meitenēm, veiksmīgām attiecībām un sievišķīgo atkarību lomu tajās.

Dzīvojot Latvijā, karstasinīgais brazīlietis ir novērojis, ka dāmas latviešu vīriešus mēdzot visādi ierobežot un, esot attiecībās, vīrietim nākas atteikties, piemēram, no izklaidēm ar draugiem.

Tāpat viņš absolūti nepiekrīt Intara Busuļa savulaik publiski paustajam viedoklim, ka mūziķis esot “zem tupeles” un ar to lepojoties.

“Tas nav normāli. Es zinu, ka lielākā daļa latviešu vīriešu ir zem tupeles – bet kāpēc vēl lepoties ar to? Es nedomāju, ka tas ir pozitīvi – būt zem tupeles,” sacīs Felipe.

16

Tāpat viņš neslēps, ka sekss pirmajā randiņā viņaprāt ir pilnīgi normāla lieta – ja ar iepazīto partneri ir “klikšķis’, tad kāpēc vēl vairāk tērēt laiku vairākiem randiņiem vai tikai sarakstei?

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO