FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Kāda sieviete, labi zinot, ka ir Covid-19 pozitīva, ignorēja karantīnu un devās pilsētas ielās un vēl šobrīd nav zināma viņas atrašanās vieta, vēstī raidījums "Degpunktā".

Trešdienas, 25. novembra, vakarā divi galvaspilsētas policisti saņēmuši uzdevumu doties pa pēdām kādai apkārtējiem potenciāli bīstamai sievietei.

Policistu rīcībā esošā informācija liecināja, ka kāda romu tautības sieviete ar rudiem matiem, kurai konstatēta saslimšana ar Covid-19, aizbēgusi no patversmes. Iespējams, viņa bija devusies uz Tukumu, kā paskaidroja patversmes darbiniece.

Likumsargi noskaidrojuši pēdējo zināmo sievietes atrašanās vietu un devušies turp, taču no sievietes vairs nav bijis ne miņas. Saņemta ziņa, ka sieviete, iespējams, iekāpusi tramvajā un devusies ceļā.

Policisti devušies pakaļ norādītajam tramvajam, un pie Gaismas pils to pat izdevies panākt, taču meklētā sieviete tajā neatradās un arī sabiedriskā transporta līdzekļa vadītājs neatcerējās redzējis aprakstam atbilstošu sievieti, tādēļ nespēja pateikt, vai tāda braukusi ar šo tramvaju un vai kur izkāpusi.

Rezultātā sieviete izsludināta meklēšanā visā valstī. Taču, kā ceturtdien raidījums "Degpunktā" noskaidroja Valsts policijā, vismaz pagaidām viņu tā arī nav izdevies notvert.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO