Kā liecina publiskotais ieskats “Caur ērkšķiem uz...” jaunākajā sērijā, ceturtdienas vakarā “STV Pirmā!”skatītāji tiks lutināti ar ilgi gaidītiem mirkļiem – pie jaunā “Ērkšķu” sasaukuma Ventspilī viesos ieradīsies iepriekšējo projekta sezonu kolorītākās dalībnieces. 

Tiesa, kolēģes vis netiks uzņemtas atplēstām rokām - draudzības un sirsnīgas tikšanās vietā uzvirmos klaja nepatika un pat skarbāku vārdu apmaiņa. Jaunpienācējas būs īpaši izbrīnītas par Edgara klātbūtni šovā.

Tomēr līdzās tik spilgto dāmu kopīgiem piedzīvojumiem un pat plikumu “zibināšanai” pirtiņā, skatītājus gaida kāds īpaši romantisks pārsteigums.

Izmantojot izdevību, ka “Ērkšķi” piestājuši Kristīnes dzimtajā pusē - Ventspilī, viņas draugs būs apņēmies savu izredzēto bildināt un sarūpēs viņai negaidītu pārsteigumu. Kristīne posīsies it kā uz tikšanos ar ekspertu, taču viņu pie romantiski saklāta galda gaidīs mīļotais Artūrs. Vai pārsteigums izdosies, Kristīne būs gatava teikt jāvārdu un arī šajā sezonā “Ērkšķos” gaidāmas kāzas?

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO