FOTO: Ekrānuzņēmums

Iespējams, veicot remontdarbus un darbojoties ar atklātu uguni, pirmdien īsi pēc plkst. 11. dienā, Brīvības ielā, uzsprāga un aizdegās angārs, kas bija aprīkots autoservisa vajadzībām. Ugunsnelaimē gāja bojā viens no tobrīd iekštelpās strādājošajiem mehāniķiem.

Baisajos kadros, ko iemūžinājuši garām braucoši aculiecinieki, redzams Brīvības ielas 135. nams, ko plosa ugunsgrēks. Tas izcēlies dienas pirmajā pusē angārā, kur mājvietu jau izsenis radis autoserviss.

Viens no video redzamajiem cilvēkiem, kas cīnās ar liesmām, ir Rūdolfs, kurš dzīvo blakus namā. Viņš par nelaimi uzzināja, kad pagalma pusē nogranda jaudīgs sprādziens. Rūdolfs dienē armijā un pienākums liek šādās situācijās nepalikt malā.

"Izskrēju ārā ar ūdens pudeli un vienam cietušajam, kad viņš vilka nost degošo apģērbu, lēju virsū ūdeni uz apdegumiem," stāsta Rūdolfs.

Pēc tam, kad pudelē beidzās ūdens, Rūdolfs paķēra ugunsdzēšamos aparātus un kopā ar citiem centās apslāpēt liesmas, taču dzēšanas darbi nebija sekmīgi.

Uguns mēles pacēlās virs angāra, turklāt telpās kaut kas intensīvi sprāga. Tad tālumā cilvēki sadzirdēja operatīvo darbinieku automašīnu sirēnas.

Sprādzienu dēļ glābējiem bija jāietur drošu distanci un uguns dzēsts no ārpuses. Vīriem iedevās tikt iekštelpās un tās pārmeklēt.

Tikai apslapējot liesmas, drīz vien apstiprinājās šausminošākās apkārtējo aizdomas, netālu no ieejas, glābēji atrada servisa darbinieka mirstīgās atliekas.

Pēc neoficiālas informācijas vēl divi cilvēki,- bojā gājušā kolēģi, automehāniķi, ar apdegumiem nogādāti slimnīcā. Nepilnas stundas laikā paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks lokalizēts, bet pilnībā darbus dienesti pabeiguši tikai pēcpusdienā.

Zināms, ka autoserviss pieder autosportistam Kasparam Šimukam. Īpašnieks publiski paudis, ka šobrīd ugunsnelaimes apstākļi ir mīklaini, jo servisā netika glabāts tik liels degvielas apjoms, kas spētu izraisīt tik apjomīgus postījumus.

Video: "Degpunktā" sižets

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO