Valsts darba inspekcija (VDI) veiks izmeklēšanu sakarā ar ugunsgrēku autoservisā "AKS Serviss", kā rezultātā gāja bojā viens un cieta divi darbinieki, aģentūrai LETA pavēstīja VDI.

Izmeklēšanā centīsies saprast, kāpēc negadījums noticis un kāpēc darbinieki nevarēja izglābties.

Izmeklēšanas ilgums būs 30 darbadienas, bet, kā norāda inspekcijā, ja būs nepieciešams veikt papildu ekspertīzes, izmeklēšana varētu noritēt arī ilgāk. Patlaban plānots, ka VDI inspektors dosies uz uzņēmumu un izmeklēs šo gadījumu.

Kā ziņots, šonedēļ Rīgā, Brīvības ielā izcēlās ugunsgrēks autoservisa "AKS Serviss" angārā, un ugunsnelaimē gāja bojā viens un cieta divi cilvēki.

Ap plkst.11 ugunsdzēsēji devās uz izsaukumu Rīgā, kur dega vienstāva angāra tipa garāža pilnā platībā. Aizdegušās bija arī blakus esošās divas vieglās automašīnas. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks, bet divi cietušie tika nodoti NMPD mediķiem.

Kā aģentūrai LETA norādīja autoservisa īpašnieks Kaspars Šimkus, bojā gājis viens no servisa automehāniķiem. Patlaban ugunsgrēka apstākļi "ir mīklaini", jo, pēc Šimkus teiktā, servisā netika glabāts tik liels degvielu apjoms, kas spētu izraisīt tāda veida uzliesmojumu.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO