FOTO: Скриншот с видео

Ap plkst. 18 vakarā Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Ķekavas centru, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Kā norādījuši aculiecinieki to izraisījis kāds taksometra vadītājs smagā reibumā, vēstī raidījums "Degpunktā".

Uzsākot pārbaudi, acīmredzami bija tas, ka taksists ir alkohola reibumā, kas, visticamāk, arī bijis negadījuma izraisīšanas iemesls. Veicot pārmeklēšanu, atklājās, ka pie viņa ir arī gāzes pistole, kas šādā stāvoklī uzskatāms par nopietnu administratīvu pārkāpumu.

Turpat notikuma vietā vīri sastapušies arī ar aculiecinieku, kurš tikai pirms īsa brīža no lielākām nepatikšanām bija paglābis ne tikai apkārtējos, bet arī pašu apreibušo šoferi.

Kā jau ierasts šādās situācijās, likumsargi uz notikuma vietu izsaukuši kolēģus no ceļu policijas. Taču ar to viss nebeidzās. Tā kā pārkāpējs atteicies no alkohola pārbaudes, viņu nācies nogādāt ekspertīžu centrā galvaspilsētā, kur stūrētāja reibumu klīniski fiksējuši mediķi.

Lai arī vīrieti nevarēs sodīt par transporta līdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, viņam pienāksies sods par atteikšanos no ekspertīzes, kas ir tieši tāds pats, kāds ir maksimālais sods par braukšanu alkohola vai narkotiku reibumā. Ar šo braucienu viņš zaudējis vairākus tūkstošus eiro, savu vadītāja apliecību, kā arī, visticamāk, savu darbavietu, norāda raidījums.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO