Ekrānuzņēmums no video.

FOTO: Facebook.com/Taavi Usta

Trešdien Igaunijas sociālajos tīklos plašu uzmanību izpelnījies kāds video, kuru uzņēmis autovadītājs, kurš strīdējies ar policiju. Vīrietis iemūžināja brīdi, kā likumsargi izsita viņa automašīnas logu, vēstī portāls "Elu24". 

Igaunijas iedzīvotājs Tāvi Usta trešdien publicējis video, kas parāda, pie kā var novest atteikšanās sadarboties ar policiju. Portāls vēsta, ka incidents noticis Tallinā, netālu no ostas A termināļa. 

Video ilgums ir divas minūtes, kurās vīrietis strīdas ar policistiem, kuri lūdz viņu atvērt automašīnas durvis un uzrādīt dokumentus. Pēc vairākiem brīdinājumiem un noteikumu izstāstīšanas, Igaunijas likumsargi izsituši Tāvi automašīnas logu. Autovadītājs izvirzījis apsūdzību par policijas "likumu nezināšanu" un tās "vājo nervu sistēmu". 

No sociālo tīklu komentāriem noskaidrojās, ka Tāvi sāka filmēt videoklipu pēc tam, kad policijas patruļa jau pusstundu ar viņu bija runājusi pie aizvērtajām durvīm un loga. Ņemot vērā, ka autovadītāja runa videoklipā ir lēna, sociālo tīklu lietotāji spriež, ka autovadītājs bijis piedzēries.

"Atveriet durvis!" policists skaļi pavēlējis. Autovadītājs uz to atbildējis "Es esmu brīvs vīrietis," piebilstot, ka viņš nevienam nav bīstams. Šoferis vēlāk teicis likumsargiem, ka viņiem nav tiesību ielauzties viņa mašīnā. 

"Jums pavēlēja parādīt dokumentu," skaidro policists, kāpēc šoferim vajadzētu atvērt automašīnas durvis. Portāls vēsta, ka patruļa vēlējusies pārbaudīt, vai vīrietim nav noteikti ierobežojumi saistībā ar Covid-19

"Vai jūs brīvprātīgi uzrādīsiet savus dokumentus?" pēdējo reizi šoferim vaicāja policisti. 

Šoferis atteicās atvērt durvis, tāpēc policija ar teleskopisko nūju izsita automašīnas stiklu un izvilka autovadītāju ārā no spēkrata. 

Video: Notikušais incidents (Igaunijas policisti izsit logu video noslēgumā)

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO