Labklājības ministre Ramona Petraviča

FOTO: Ernests Dinka, Saeima

Šodien plkst. 12 Labklājības un Veselības ministriju pārstāvji tiešsaistes preses konferencē informēs par rīcības plānu Covid-19 izplatības kontrolei ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās, aģentūrai LETA pavēstīja labklājības ministres Ramonas Petravičas (KPV LV) padomnieks komunikācijas jautājumos Jānis Zariņš.

Labklājības ministre Ramona Petraviča, Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks un Veselības ministrijas valsts sekretāres vietniece veselības politikas jautājumos Līga Šerna informēs par īstenotajām darbībām Covid-19 ierobežošanai sociālās aprūpes institūcijās un izstrādāto koordinētās rīcības plānu, kas paredz pasākumu kopumu tālākas infekcijas izplatības kontrolei visās ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās.

Plāns izstrādāts, sadarbojoties Labklājības, Veselības, kā arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijām.

Kā ziņots, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) otrdien izdeva rezolūciju, ar kuru uzdeva Labklājības, Veselības un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijām līdz darba nedēļas beigām iesniegt koordinētas rīcības plānu tūlītējiem pasākumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai visās ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās.

Zariņš informēja, ka pirmdien preses konferencē piedalīsies Petraviča, Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks un Veselības ministrijas valsts sekretāres vietniece veselības politikas jautājumos Līga Šerna.

Pēc Labklājības ministrijas pārstāvja teikā, koordinētas rīcības plāns, par ko plašāk pastāstīs ministrijas pārstāvji, paredz pasākumu kopumu tālākas infekcijas izplatības kontrolei visās ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās. Plāns izstrādāts sadarbojoties Labklājības, Veselības, kā arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijām.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO