Ekrānuzņēmums no "Degpunktā" sižeta

FOTO: Ekrānuzņēmums no "Degpunktā" sižeta

Pagājušajā nedēļā Kuldīgas novada Ēdoles pagastā notikusi nežēlīga jauna vīrieša slepkavība, ziņo raidījums "Degpunktā". 

Ēdoles ciematā vietējie nespēj aizmirst pagājušās nedēļas skaļo atgadījumu, kur traģiskajos apstākļos dzīvību zaudēja 23 gadus vecs vīrietis. 

Ziņas par jaunā vīrieša nāvi apkārtnē dzīvojušajiem liek sastingt šausmās, jo, pēc aculiecinieku teiktā, bojāgājušā ķermenis bija pamatīgi sakropļots. Kāds garāmbraucējs mirstīgas atliekas atrada uz ceļa.

Kā stāsta vietējie, liktenīgajā dienā jaunais vīrietis bija devies uz ballīti, kuru rīkoja viņa draugi, gandrīz visi bija vienaudži. Daļa no Ēdoles, daļa bija ciemiņi no Ventspils. Kādam no kompānijas esot svinēta jubileja. Vairāki cilvēki bija pulcējušies privātmājā, dažu kilometru attāluma no Ēdoles centra.

Vietējie, kas labi pazina noslepkavoto, atceras, ka mēģinājuši viņu atrunāt no došanās uz svinībām, jo visai īpatnējs šķitis ballītes dalībnieku loks. Kāds iedzīvotājs norāda, ka šiem cilvēkiem jau bijusi vēsture ar narkotiku lietošanu, kā arī dažādiem konfliktiem.

"Degpunktā" vēsta, ka pēc neoficiālam ziņām, ballītes laikā jauno vīriešu starpā izcelies konflikts, kas pārrauga asiņainajā kautiņā. Upuris esot smagi piekauts, turklāt vēlāk viņam pāri pārbraukts ar vieglo automašīnu.

Šobrīd tiek pieļauts, ka jauno vīrieti aukstasinīgi noslepkavojuši vismaz divi pāridarītāji no iepriekš minētās kompānijas, bet ar spēkratu pāri upurim pārbraukts, lai viņu piebeigtu. Ēdoles iedzīvotāji šobrīd cer uz policistu profesionālu rīcību. Likumsargi apgalvo, ka pie smagā nozieguma izmeklēšanas tiek intensīvi strādāts.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu, un no pirmās dienas līdz šodienai un turpmāk likumsargi veiks aktīvu izmeklēšanu kriminālprocesā.

"Uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu tika aizturētas divas personas, un policija tiesai lūdza piemērot vīriešiem drošības līdzekli – apcietinājumu. Tiesa šo prasību apmierināja, un vīrieši atrodas apcietinājumā. Ņemot vērā, ka informācijas apjoms ir liels un katru dienu tiek iegūti jauni pierādījumi, policija šobrīd izmeklēšanas interesēs nevar komentēt notikušā apstākļus. Tāpat ir nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu vīrieša nāves iemeslu, kas arī būs zināms pēc eksperta atzinuma saņemšanas," vēsta Valsts policijas paziņojumā.

Video: "Degpunktā" sižets

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO