Otrdienas vakarā televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” sarunu šova “Kad viņas satiekas” vadītājas Sanda Dejus, Kristīne Virsnīte un Dagmāra Legante – Celmiņa viesos bija aicinājušas mūziķi Arstarulsmirus, kurš iepriekš muzicējis ar skatuves vārdu Gustavo.

Sanda savulaik bijusi kvēla mūziķa fane, tāpēc viņa nekautrējās atklāti sacīt, ka brīdis, kad Gustavo līdzās savam skatījumam uz pasauli mainījis arī savu vārdu un kļuvis par Arstarulsmirus, viņa talanta cienītājiem bijis mulsuma pilns. Tāpēc viņa interesējās – kas šobrīd mūziķa dzīvē ir mainījies? Ko no Gustavo paradumiem ir pārņēmis, bet ko mainījis Arstarulsmirus?

“Gustavo pīpēja vismaz divas paciņas dienā un darīja to vēl ilgi pirms kļuva par Gustavo. Divdesmit vienu gadu es pīpēju un tā bija lieta, ko es atmetu,” teica mūziķis un piebilda, ka pēdējos piecus gadus viņš ik dienu mērķtiecīgi nodarbojas arī ar apzinātības un elpošanas praksēm.

Tomēr Sanda interesējās arī par pārmaiņām mūziķa privātajā dzīvē - vai mainījusies viņa gaume arī uz sievietēm? Arstarulsmirus apliecināja, ka tā tik tiešām ir noticis.

 “Ar laiku mani sāka ieinteresēt sievietes ar citādāku raksturu, jo sākotnēji pirms šī transformācija notika, es kā reizi ļoti magnetizēju sievietes, kurām attiecību pamatā visu laiku ir konflikts. Tā bija viena no lietām, ko es mēģināju sevī atkost,” atklāts bija mūziķis.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO