Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Piektdien, 26. februārī, valdība turpina izskatīt ceturtdien neizskatītos ar Covid-19 pandēmiju saistītos jautājumus.

Ceturtdien valdība nepaguva izskatīt visus Ministru kabineta sēdes dienaskārtībā iekļautos jautājumus, jo Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV) pēcpusdienā bija jāpiedalās Eiropas Savienības līderu sanāksmē. Pēc Kariņa ierosinājuma, ar Covid-19 pandēmiju saistītie jautājumi tiks skatīti šodien plkst.15.

Tādējādi valdība šodien lēma par Labklājības ministrijas (LM) priekšlikumu novirzīt 182 miljonus eiro, lai nodrošinātu vienreizēja atbalsta izmaksu personām, kuras audzina bērnus, 500 eiro apmērā par katru bērnu.

Tika arī lemts par LM priekšlikumu novirzīt papildus līdzekļus, lai nodrošinātu ar sejas maskām maznodrošinātas personas.

Tāpat valdība lēma par Kultūras ministrijas priekšlikumu par individuālajām konsultācijām izglītojamiem, kuri ir pakļauti priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riskam pamatizglītības un vidējās izglītības pakāpē, vispārējās izglītības programmu apguvē 12.klases izglītojamiem un profesionālās izglītības programmu apguvē to klašu, grupu vai kursu izglītojamiem, kuriem 2021.gada pirmajā pusgadā paredzēts kārtot noslēguma pārbaudījumus vai valsts pārbaudes darbus un iegūt atbilstošu profesionālo izglītību.

Valdība arī sprieda par Satiksmes ministrijas priekšlikumu, kas paredz, ka profesionālie kravas transportlīdzekļu vadītāji, ieceļojot Latvijā, varēs neuzrādīt izziņu par negatīvu Covid-19 testu.

Tiešraide: 

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO