Скриншот из сюжета передачи Degpunktā

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Bolderājā kāds "BMW" autovadītājs zaudējis kontroli pār auto stūri un ietriecies kāda daudzdzīvokļu nama sienā. Pēc izraisītās avārijas šoferis notikuma vietu pametis, ziņo TV3 raidījums "Degpunktā". 

Apskatot avārijas vietu pie Silikātu ielas trešā nama, šķiet vienīgais, kas piebremzējis "BMW" kustību lidojumā bija apmale un krūmi, līdz auto atsitās pret mājas sienu. Visticamāk, apdzīvotajā vietā braucot pārāk ātri, šoferis zaudēja kontroli pār spēkrata stūri un vairs nebija spējīgs situāciju labot.

Laimīgu apstākļu dēļ "BMW" ceļā nepatrāpījās neviens gājējs. Aculiecinieki, kas steidzās pie avarējušā vīrieša, stāsta, ka auto vadītājs bija spējīgs paša spēkiem izrāpties no stipri samīcītā braucamrīka, turklāt viņam pietika spēka aizbēgt no avārijas vietas nesagaidot policistus.

"Pēc tam atbrauca ugunsdzēsēji un policija. Viņi apgāza to mašīnu un veica mērījumus uz ceļa, kur viss notika," stāsta aculieciniece Irēna.

3

Uzreiz pēc atgadījuma policisti lūguši visiem lieciniekiem uzkavēties, lai iegūtu pēc iespējās vairāk informācijas un iespējamo negadījuma vaininieku.

"Daudzi liecinieki uz vietas nevēlējās sniegt liecības. Katrā gadījumā liecinieku, kas varētu norādīt uz kādu konkrētu personu, nebija. Kā iemesls viennozīmīgi ir nepareiza ātruma izvēle," stāsta Ceļu policijas bataljona komandiera pienākumu izpildītājs Jānis Parādnieks.

Ziņas par "BMW" šofera izskatu, atrašanās vietu, ka arī jebkuru citu vērtīgu informāciju likumsargiem var sniegt, zvanot pa tālruni 110.

Video: "Degpunktā" sižets

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO