FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Magone Šutoviene “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem atklājusi, ka ar vīru Žani, kurš pirms pāris mēnešiem devās peļņā uz ārzemēm, attiecībās vis tik gludi neejot.

Laulāto starpā radusies plaisa, jo Žanim nav pieņemami, ka pie Magones nakšņojis dzejnieks no Liepājas, kamēr “STV Pirmā!” šova zvaigzne ir pārliecināta - vīram būtu jāsaprot, ka šī tikšanās noritējusi tikai un vienīgi profesionālā gaisotnē, tādēļ greizsirdības scēnām nav pamata.

Tomēr komunikācija laulāto starpā pārtrūkusi, Žanis nav cēlis klausuli, bet tajos retajos brīžos, kad abi sazvanījušies, sekojušas lamas un skaļa vārdu apmaiņa.

Taču jaunākie notikumi Magones dzīvē līdzinās kaislīgai drāmai - Žanis, greizsirdības jūtu vadīts, nolēmis negaidīti atgriezties no ārzemēm un pārsteigt sievu.

“Trakākais, ka man šāda informācija nav dota ne no vienas puses, ka Žanis tagad varētu atbraukt. Es saprotu, ka tās lidmašīnas bija kaut kad aizklapētas, tagad ir tie reisi atvērti. Labi, es tā kā saprotu – drīz tas varētu notikt. Bet nu to, ka tik ātri jau no rīta viņš te man stāv!’ agrā rīta stundā ieraugot vīru ar čemodānu rokās nākam pāri pagalmam, saka Magone un ironizē, ka tas bijis baigais “surpraizs” un vīrs visticamāk vēlējies viņas mīļāko izvilkt no skapja vai gultas apakšas.

Tiesa, tālāk abu satikšanās nenotika gluži romantiskākajā gaisotnē –

Žanis, tā pavairāk "uzņēmis uz krūti", sāka ar sievu skaidroties un pārmest dzejnieka viesošanos, kamēr Magone, iztulkojot vīra teikto kā agresīvu uzbrukumu, metās mukt no viņa. Dramatiskajos notikumos “Avotiņu” sētā iesaistījās pat likumsargi, bet Žanim nakti nācās pārlaist policijas iecirknī.

18

Kas īsti notika Šutovu ģimenē pēc Žaņa atgriešanās un kāpēc Žanis dzinās pakaļ Magonei, uzzini video:

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO