Kanāla 360TV raidījumā “Pasaki to skaļi” sabiedrības dāma, titula “Mrs. Universe 2008” ieguvēja un uzņēmēja Marika Ģederte skatītājiem bija gatava atklāt mazāk zināmus faktus par savu dzīvi un arī attiecībām.

Runājot par iepazīšanos ar vīru Ģirtu Ģedertu, simpātiskā sieviete atklāja, ka tas noticis abiem strādājot uz vienas ielas.

 “Pirms Amerikas mēs strādājām uz vienas ielas, uz Vaļņu ielas. Viņš bija vienā galā un es biju otrā,” raidījumā pastāstīja Marika, piebilstot, ka pirmo soli spēris un simpātijas izrādījis topošais vīrs. Turklāt darījis to pavisam neparasti: “Viņš nenāca pie manis ar ziediem, bet gan jogurtiem. Es atgriezos viņa dēļ mājās un sāku strādāt pie viņa, un, es pat teiktu, ka viņš skaistumkopšanas nozarē bijis kā celmlauzis,” savās attiecību aizkulisēs, kas ilgst jau 27 gadu garumā, ļāva ielūkoties Marika.

Tāpat uzņēmēja atklāti sacīja – vīrs ir bijis viens no viņas dzīves skolotājiem un ir pārliecināta – vīriešiem skaistumkopšanas nozarē būtu jādarbojas daudz aktīvāk: “Lielākais paradokss ir tāds, ka es skaistumkopšanā ienācu no malas un neko daudz nezināju – ne par vaksāciju, ne par citām skaistumkopšanas lietām. Visi mani pieci pirmie skolotāji ir bijuši vīrieši. Es līdz šai dienai saprotu, ka tas ir tāds neizmantots potenciāls un vīriešiem vairāk būtu jābūt skaistumkopšanā. Arī kā speciālistiem. Tā ir tā lieta, pie kā es šobrīd strādāju un man nemaz neiet viegli. Jo stereotipi, īpaši jau pie mums Latvijā, iet pa priekšu,” tā Ģederte.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO