“Es nebūšu nekāds “sugar daddy” pat ja man arī būs nauda. Es došu tikai tāpēc, ka es gribu dot, nevis tāpēc, ka man vajag dot, vai tu to iedomājies,” otrdienas vakarā viesojoties “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas,” savus uzskatus par attiecībām atklās bijušais basketbolists un bokseris Kaspars Kambala. 

Nav nekāds noslēpums - viņš vairākkārt baudījis greznu dzīvi un bagātības saldos augļus. Taču tikpat nesaudzīgi viņu dzīve arī "situsi", liekot smagi pārdzīvot gan sava bērniņa un brāļa nāvi, gan būt lieciniekam, kā aizsaulē aiziet tuvs draugs. Piedzīvotais licis ar citādākām acīm paraudzīties uz attiecībām ar sievietēm – Kaspars drosmīgi atzīst - viņš beidzot izbauda to, ka blakus ir patstāvīga sieviete, kura pati pelna, spēj sevi nodrošināt un Kasparam nav jādomā, ka “viss ir jānoklāj tikai viņam.”

Interesanti, ka Kaspars savas attiecību aizkulises ar mīļoto sievieti Olgu ir gatavi izrādīt arī jaunā un kaislīgā pašmāju realitātes šovā “Mīla burbulī”, kas pie STV Pirmā!” skatītājiem nonāks jau šo piektdien, atklājot ne tikai savu iepazīšanās stāstu, bet arī to, kā pandēmija ietekmējusi viņu attiecības.

Pāris satikās pagājušā gada rudenī, pateicoties "Instagram" - Olga nospieda "patīk" septiņām Kaspara bildēm un šis fakts sportistam nepalika nepamanīts. Abi sāka sarakstīties un jau pēc pāris stundām Olga izlēma aizbraukt pie Kaspara un iepazīties. Toreiz viņi norunāja vairākas stundas un uzreiz bija jūtams – abu starpā ir "klikšķis". Kaspars nolēma pielikt punktu iepriekšējām attiecībām, savukārt Olga, kura jau aptuvenu gadu dzīvoja viena ar meitām, mīļotā dēļ oficiāli šķīra savu 16 gadus ilgušo laulību. Abiem ir bērni no iepriekšējām attiecībām, tādēļ šajās attiecībās viņi izbauda mirkli un kaislīgu romantiku.

Vaicāts, cik viegli vai gluži otrādi – grūti Kasparam bijis pieņemt Olgas bērnus, viņš atklāti saka – sieviete ar bērniem viņu nekad nav biedējusi. “Es nezinu, ko man pieņemt. Bērni ir forši un man viņi patīk. Man patīk ar viņiem komunicēt – ko tur pieņemt vai nepieņemt? Man jau nav jānāk mājās un jāmaina autiņi,” saka Kaspars un bilst, ka esot ar mīļoto divatā, labprāt dod kādu padomu bērnu audzināšanas jautājumos, taču visādi citādi cenšas nejaukties viņas attiecībās ar bērniem.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO