FOTO: Ekrānuzņēmums no video

“Ir ļoti svarīgi nepadoties. Es, atklāti sakot, nevienu reizi nepadevos. Pilnīgi visas reizes, kad runāju ar savām saulītēm, es teicu – jūs redzēsiet, ka mūsu triju mīlestība uzvarēs," trešdienas vakarā, viesojoties kanāla 360TV raidījumā “Pasaki to skaļi”, saka Kristīne Misāne – sieviete, kuras liktenim, cīņai par tiesībām būt kopā ar bērniem, par tiesībām uz godīgu tiesu un brīvību, pavisam nesen sekoja visa Latvija un arī ļaudis ārpus mūsu valsts robežām. 

“Pat pēdējā brīdī, kad jau atbrauca dienvidāfrikāņi trešo reizi man pakaļ, man bija intervija Dānijas avīzei. Žurnālists man prasīja - kā tu jūties, tevi rīt vai parīt paņems - tas ir nāves sods. Es teicu – es šuju taurentiņu spilvenu savai meitai piecu gadu jubilejā. Bet viņi teica – tevi rīt vai parīt paņems. Es teicu – nē, es viņai pati to atdošu.”

“Tas viss, kas notiek cietumā, ir nekas, salīdzinot ar to, ko tev nodara, ja noņem mīļotos,” tā Kristīne.

Raidījuma laikā asaras nespēs valdīt nedz “Pasaki to skaļi” vadītāji - Elīna Fīrmane un Lauris Reiniks – nedz pati Kristīne un arī televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” personība Kristīne Virsnīte, kuru līdz sirds dziļumiem aizkustinājis šis notikums un kura raidījumā laikā pateicās Kristīnei Misānei par spēku un iedvesmu ko viņa devusi, lai to, kas gūts iestājoties un atbalstot mīlošu un atbildīgu māmiņu, dod spēku arī turpmāk atbalstīt un dod spēku arī citiem cīnīties pret vardarbību un aizsargāt mūsu bērnus.

Raidījuma studijā Kristīne saņems sirsnīgus un aizkustinošus pateicības vārdus no Kristīnes Virsnītes, kura apbrīno sievieti par apņēmību, ar kādu viņa ir cīnījusies par saviem bērniem. Arī Kristīne ir pabijusi Āfrikā un ir divu bērnu mamma, viņa pilnībā saprot un atbalsta sievietes iestāšanos par tiesībām būt kopā ar saviem bērniem drošā vidē.

“Es biju viens no tiem cilvēkiem, kas ļoti iestājās par tevi. Jo es saprotu, ka ar jebkuru no mums, jebkurā dzīves situācijā kaut kas var atgadīties. Mēs neviens no tā neesam pasargāti. Mēs visi kļūdāmies un ar mums notiek neparedzētas lietas. Un tad ir jautājums – kas notiks ar mums? Vai citi par mums iestāsies? Un kā citi mums palīdzēs? Vai pados roku? Vai vienkārši noskatīsies, kā mēs lēnām aizejam bojā. Šis bija viens no iemesliem, kāpēc es iestājos, jo es zinu, ka arī es kādā dzīves situācijā varu tur nokļūt. Un otra lieta – es arī esmu divu bērnu mamma un man emocijas kāpj pāri, domājot par to, kā man būtu dzīvot ar domu, ka es, iespējams, vairs nekad nesatikšu savus bērnus,” uzrunājot Kristīni Misāni asarām acīs raidījumā sacīs Kristīne Virsnīte.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO