“Slavenības. Bez filtra” zvaigzne Magone Šutoviene ne reizi vien saņēmusi pārmetumus par netīrību savā sētā. Nu “STV Pirmā!” šova jaunākajā sērijā viņa kopā ar vīru Žani atrotījusi piedurknes un metusies “Avotiņu” pagalmā ieviest kārtību, pie reizes viešot skaidrību visiem, kuri viņas virzienā raidījuši negatīvus komentārus. 

Izrādās – šovu zvaigzne jau iegādājusies nekoptu īpašumu un cik nu laiks starp darbiem un bērnu pieskatīšanu atļaujot, cenšas tajā ieviest kārtību pašas spēkiem.

“Skatieties, Magones bardaks beidzot tiks savākts. Cilvēki te jau purģījās divus gadus pēc kārtas un nevar nomierināties. Sak, – šausmas, kāda tai Magonei māja – ak dievs, - tēvs svētais grābsties, negrābsties – nu nevar viņi savākties nekādi. Es saku – mīļie ļaudis, ja mums cūku kūti pārdeva, nu bērni jākopj, viss jākopj – es neskriešu trīs reizes ap māju lasīt katru papīru, katru lapiņu uzlasīt, ja man bērni kliedz, ka gribas ēst, ir jāstrādā, jābrauc pēc ēdamā, vis kaut kas jādara – nu nesanāk!” taisnojas Magone.

Tāpat īpašumu sakopt traucējot būvgruži, ko atstājuši iepriekšēji saimnieki.

“Nopirkām māju ar visiem atribūtiem. Nu kur man viņus, mīlīši, likt? Nav man atkritumu bedre, nav mums lielgabarīta iznīcinātājstacija Gulbenē. Kur to visu likt? Žanis nepelna un man nav arī naudas, ko maksāt tam gabarītam, lai aizvestu,” šķendējas Magone, kura savā pagalmā sarīkojusi teju vai lielo pavasara talku, liekot pie darba visu savu saimi.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO