Veselības ministrs Daniels Pavļuts.

FOTO: Ieva Leiniša / LETA

Šodien plkst.13 Veselības ministrija (VM) rīko preses konferenci, kurā informēs par jaunu prioritāro vakcinācijas grupu atvēršanu - izglītības iestāžu darbinieku otro grupu un operatīvo dienestu un kritisko funkciju darbiniekiem, aģentūru LETA informēja VM.

Turpinoties vakcinācijai, Latvijā secīgi tiek vērtas vaļā jaunas prioritārās grupas. Jaunu grupu atvēršana ir saistīta gan ar līdzšinējo prioritāro grupu iedzīvotāju atsaucību vakcinēties, gan ar līdzšinējo vakcīnu apjomu, kas līdz šim bija pieejams vakcinācijai.

Lai raiti nodrošinātu ikviena Latvijas iedzīvotāja vakcināciju, katras jaunas grupas atvēršana pakāpeniski tuvina ikvienu Latvijas iedzīvotāju iespējai saņemt savu vakcīnu.

Mediju iespējā par jaunās iedzīvotāju grupas vakcinācijas pakāpenisku uzsākšanu piedalīsies veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP), Vakcinācijas projekta vadītāja Eva Juhņēviča, Iekšlietu ministrijas Personāla vadības un administratīvā departamenta direktore Daiga Piebalga un "Veselības centrs 4" pārstāve Katrīna Priede.

Video: Preses konference

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO