Daudzdzīvokļu māja.

FOTO: Shutterstock

Kāds vīrietis Pļavniekos, Rīgā, dusmu uzplūdā draudējis izrēķināties ar dzīvesbiedres mazgadīgo bērnu, taču iejaukties strīdā paspējuši policisti un mazulis nav cietis, vēsta raidījums "Degpunktā".

Pie viena no daudzstāvu namiem Saharova ielā, Rīgā agrā rīta stundā vienlaikus piestāja teju visi operatīvie dienesti. Ugunsdzēsēji devās kāpņutelpā, taču policisti vērsa uzmanību uz kāda dzīvokļa logu ēkas augšējos stāvos.

"Ar ķiveri un ar rāciju viņš runāja ar augšējiem kaut ko. Es vēl piegāju klāt, teicu, varbūt vajadzīga kāda palīdzība, atbild, nē, nē, viss ir kluss, mierīgi. Nu un es tā domāju, nu, labi, paskatīšos, aizgāju līdz veikalam un, kad pēc piecām minūtēm atgriezos, neviena vairāk nebija," stāstīja vietējais iedzīvotājs.

Glābēji adresē ilgi neuzkavējās, jo ugunsgrēka, pretēji vairuma nama iedzīvotāju domām, nebija. Šoreiz par iemeslu dienestu rosībai kalpoja informācija par iespējamajiem draudiem kādam nepilngadīgam bērnam.

"Kaut kur no plkst. 10, pat agrāk, no deviņiem, zem mājas stāvēja policijas automašīna ar bākugunīm. Tā aizbrauca ļoti vēlu, ap plkst. 16 dienā. Ļoti ilgi tur stāvēja," stāstīja kaimiņiene.

Kā raidījumam "Degpunktā" atklāja vietējie iedzīvotāji, kādā no dzīvokļiem notika ģimenes konflikts un viens no tajā iesaistītajiem draudēja pa logu izmest bērnu.

Nelaime nenotika, jo situācijā ātri iejaucās likumsargi.

Video: "Degpunktā" sižets

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO