FOTO: Facebook/@sadursme

Pamatīgu sastrēgumu uz autoceļa Rīga-Bauska-Lietuvas robeža, kas ilga līdz pat Dienvidu tiltam, radīja avārija pie Krustkalniem. Kādu BMW spēkratu iespieda starp smagajām automašīnām un uz negadījuma vietu traucās vairākas glābēju ekipāžas. Satiksme tika novirzīta uz Apiņu ielas, lai pavisam nenobloķētu pārējo spēkratu kustību, vēsta raidījums "Degpunktā".

Izbraukšana no Krustkalniem kādai jaunai sievietei beidzās burtiski starp diviem smagajiem auto. BMW gribēja šķērsot divas joslas un apgriezties braukšanai pretējā virzienā, bet nepārliecinājās par drošu manevru.

"Tur bija sastrēgums. Es braucu, dzirdu sitiens. Skatos spogulī, stāv BMW un "Scania". Viņa neieraudzīja kā tas brauc pa kreiso pusi. Mašīnas sadurās, šī mašīna atsvieda otru uz mani. Un viss," par notikušo stāstīja smagā spēkrata vadītājs."

"Viņa uzreiz no pagrieziena izbrauca šeit. Te bija sastrēgums, bet šeit brīva josla. Es braucu pa brīvo, bet tā brauca tur un ieskrēja "purnā". Seja, drošības spilvens asinīs," sacīja "Scania" vadītājs.

Sievietei no automašīnas palīdzēja izkļūt ugunsdzēsēji glābēji, savukārt mediķi viņu stabilā stāvoklī, ar salīdzinoši vieglām traumām nogādāja tuvākajā medicīnas iestādē. Abi kravas auto šoferi no mediķu palīdzības atteicās.

Video: "Degpunktā" sižets

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO